Servisimiz

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
HİZMET ALANLARIMIZ
Diyaliz Elektrik & Elektronik Motor & Mekanik Enjeksiyon Sistemleri
Fren Sistemleri Oto Klima Sistemleri Konfor Elektroniği Kaporta & Boya
Aracınıza En Ekonomik Ve Kaliteli Çözümler

Otomotiv teknolojilerinde her marka ve model araca hizmet verebilecek, uzman ve teknolojiyi kullkanmayı prensip edinmiş Eraloto Bosch Car Service organizasyonumuz ile en uygun koşullarda hizmet vermeyi bir görev biliyoruz.

Bir tamirhane görünümünden uzak, kurumsal standartlara uygun davranan servisimiz, üretici firma garantisi dolmuş her marka aracın tampondan tampona bakım ve onarımını en iyi şekilde yapmaktadır.

Servisimizde teknoloji en ön planda tutularak, araç arızalarının tespitinde ve giderilmesinde Bosch Test Cihazları kullanılmaktadır.

Mekanik servisimize gelen her araç, uzman personelimiz ve teknik cihazlarımızla ücretsiz "check-up" tan geçirilir. Gerek periyodik bakımlar gerekse de onarım hizmetlerinin tümü; uzman bir kadro ve en gelişmiş teknikler eşliğinde, büyük dikkat ve özenle, son derece güven verici bir şekilde sunulmaktadır. Müşterimizin tercihine göre orijinal yedek parçalar son derece ekonomik olarak sağlanır.


Bağımsız otomotiv pazarında dünyanın en büyük otomobil yedek parça ve sistem üreticisi Bosch, geleceğin servis konseptiyle sizlere sadece temiz, teknolojik, güleryüzlü, güvenilir bir otomobil servisi değil, dünya genelindeki 10.000 servisinin bilgisini, tecrübesini ve profesyonelliğini de sunuyor. 120 ‘den fazla ülkede milyonlarca araç kullanıcısı Bosch Car Service'i seçerek doğru tercihi yaptılar.

Otomobiliniz için kaliteli, güvenilir ve farklı hizmeti almak için sizi servisimize bekliyoruz.

Beykent Sanayi Sitesi Sakarya Sokak No: 139 - Beylikdüzü / İSTANBUL Tel : 0212 873 98 54 Fax : 0212 872 17 66 - eralotomotiv@bosch-autonet.com

Copyright © 2012 Eral Oto Bosch Car Service Güner Web Tasarım