Servisimiz

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
BAT 121 (Yazıcılı)
Taşınabilir, şebeke cereyanından bağımsız 12 Volt aküler için kullanılan test cihazı. Yüklemesiz, 10 saniyede test imkanı. Soğuk test akımı için isteğe bağlı IEC, DIN, SAE veya SIS normlarını seçme; akü voltajı, marş kapasitesi ve akü durumunu test etme; ilave olarak 12 Volt gerilimli şarj dinamolarının konjektör gerilimi ve diyotaların durumunu test edebilme imkanı.
SE5
5-20 litrelik hidrolik yağ tenekesi takılarak çalışıyor. 0,5-2,5 bar aralığında kademesiz basınç yapma imkanı. Analog manometre üzerinden sistem basıncı ölçülebiliyor. Quick adaptör ve 50232 standart adaptörü, minimum yağ seviyesinde otomatik kapatma, ABS sistemi için uygunluk.
AQUA10 Fren Hidrolik Test
Hidrolik sistemlerden alınan numune yağın kalitesini ölçebiliyor. Standart olarak saklama kabı pipet ve enjektör beraberinde geliyor.
MMD 302
Temel Multimetre Fonksiyonları Kırmızı / Siyah Ölçüm Uçları Bağlantı Klipsleri Plastik Muhafaza
EFLE 61

Far Ayar Cihazı
Normal, Halojen ve Xenon farlar için.

CarbonClean
Silindir kompresyonların düşmesi , motor gücünde azalma ,fazla yakıt tüketimi , eksoz emisyonlarında artış,bozuk rolanti,hızlanma kabiliyetinde azalma ,soğuk havada zor çalışma,motorun silkeleyerek çalışması gibi sorunlarınıza Carbon Clean sayesinde kesin çözüm ...
ASNU-01
Benzinli
1 Sayfa / 2 sayfa

Beykent Sanayi Sitesi Sakarya Sokak No: 139 - Beylikdüzü / İSTANBUL Tel : 0212 873 98 54 Fax : 0212 872 17 66 - eralotomotiv@bosch-autonet.com

Copyright © 2012 Eral Oto Bosch Car Service Güner Web Tasarım