Servisimiz

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

BAKIM & ONARIM

Eral Bosch Car Service’te aracınızın ilk kontrolünden itibaren, yapılacak bakım işlemleri tespit edilir. Sonraki kontrollerde bu işlemler sürekli olarak güncellenir. Her türlü orijinal araç bilgilerine ve kontrol değerlerine bağlı kalınır.

Motor, ateşleme sistemleri, elektronik sistemler, fren sistemleri ve gereken tüm parçalar titizlikle kontrol edilir ve tespitlerimiz sonucu yapılması gereken bakım işlemleri, bilginiz dahilinde, anında uygulanır. Sizinle konuşulanın dışında ekstradan bir parçanın değiştirilmesi veya ilave işlerin yapılması gerektiği zamanlarda durum önceden size bildirilir ve onayınız alındıktan sonra bu işlemler gerçekleştirilir.

Eral Bosch Car Service’te kontrol yaptırdığınızda hangi işlemlerin yapıldığını belgelemek amacıyla iş emirlerini ya da servis bakım defterini servisimizden talep edebilir ve doldurabilirsiniz. Böylece aracınızın tarihçesini sürekli olarak kontrol altında tutabilirsiniz.

 

Beykent Sanayi Sitesi Sakarya Sokak No: 139 - Beylikdüzü / İSTANBUL Tel : 0212 873 98 54 Fax : 0212 872 17 66 - eralotomotiv@bosch-autonet.com

Copyright © 2012 Eral Oto Bosch Car Service Güner Web Tasarım